This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / День методиста в обласній книгозбірні

День методиста в обласній книгозбірні

28 травня на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбувся  День методиста для завідувачів та працівників відділів організаційно-методичної роботи та інформаційно-бібліографічної роботи ЦРБ і ЦМБ, головних публічних бібліотек ОТГ «Сучасна методична служба: концепція розвитку та результативність».

Відкрила День методиста директор Полтавської ОУНБ імені І. П. Котляревського Т. І. Зеленська, яка зазначила, що адміністративна реформа та її реалізація впливає на мережу публічних бібліотек і  сьогодні   бібліотечні працівники мають не шукати в реорганізації книгозбірень  негативу, а приймати нові виклики, бути вмотивованими до змін та модернізації своїх закладів. Головним завданням є збереження координації між усіма книгозбірнями в районах та області, злагоджена робота усіх бібліотечних закладів.

Продовжила думку Т. І. Зеленської і  Л. І. Чорноволенко, завідувач науково – методичним відділом, яка зауважила на важливості  формування нової концепції бібліотечної діяльності в умовах соціально – економічних перетворень та націлила районних фахівців  на розвиток бібліотечних установ, які б, зберігаючи свій професіональний консерватизм, трансформувались  в сучасний соціально – культурний заклад потрібний місцевій громаді.

Головні спеціалісти методичного відділу обласної книгозбірні торкнулися питань зонування бібліотечного простору, створення комфортного середовища для забезпечення надання широкого спектру традиційних та інноваційних послуг, участі книгозбірень у Громадському бюджеті «Бюджетах участі», активнішому залученні громадських організацій до співпраці.

Провідний методист центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Наталія Мусієнко  взяла участь в обласному заході і зауважила, що: «Обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, а обмін досвідом на обласному рівні є ще більш цінним. Районні методисти ділились власними напрацюваннями та цікавими порадами, рекомендаціями,  а взамін отримали ще більше ідей для втілення у своєму районі».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...