Домой / Новини / У калейдоскопі дитинства

У калейдоскопі дитинства

З нагоди свята Міжнародного захисту дітей в стінах районної дитячої бібліотеки ім. О.Донченка розгорнулося святкове кіндер-шоу «Яскрава, весела, щаслива. Завзята  дитинства Планета»  для учнів 2 кл. ЗОШ №10 (кл. керівник Тетяна Корнієнко).

Головний бібліотекар Людмила Горб привітала маленькихучасників дійства та побажала їм щасливого життя у процвітаючій Україні, сяючих усмішок. Разом з бібліотекарем юні знайки пізнавали ази правової абетки «Знаємо та реалізуємо свої права». Пройшлися також стежками улюблених казок, розглянувши правопорушення у Казкарії.

Мешканці Сонячної країни Дитинства з великим захопленням і цікавістю виконували творчі вправи, виготовляли з сердечок колаж «Веселі барви дитинства», залишаючи часточку свого тепла  і світлий промінець добра та позитиву.

Маленькі читайлики взяли активну участь в інтелектуальній мельниці «Знайка», а також активно відгадували загадки-жарти, отримавши солодощі та подарунки. Звучали дитячі пісні, музичні розваги. Діти проявили активність, знання та спритність у розважально-ігровій павунці «Сміх- тайм».

Тож, щоденно і щомиті зігріваємо теплом і любо’ю, ласкою та добром, словом, ніжністю і турботою маленькі серця, щоб вони відчували свою важливість у цьому світі.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...