This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / У калейдоскопі дитинства

У калейдоскопі дитинства

З нагоди свята Міжнародного захисту дітей в стінах районної дитячої бібліотеки ім. О.Донченка розгорнулося святкове кіндер-шоу «Яскрава, весела, щаслива. Завзята  дитинства Планета»  для учнів 2 кл. ЗОШ №10 (кл. керівник Тетяна Корнієнко).

Головний бібліотекар Людмила Горб привітала маленькихучасників дійства та побажала їм щасливого життя у процвітаючій Україні, сяючих усмішок. Разом з бібліотекарем юні знайки пізнавали ази правової абетки «Знаємо та реалізуємо свої права». Пройшлися також стежками улюблених казок, розглянувши правопорушення у Казкарії.

Мешканці Сонячної країни Дитинства з великим захопленням і цікавістю виконували творчі вправи, виготовляли з сердечок колаж «Веселі барви дитинства», залишаючи часточку свого тепла  і світлий промінець добра та позитиву.

Маленькі читайлики взяли активну участь в інтелектуальній мельниці «Знайка», а також активно відгадували загадки-жарти, отримавши солодощі та подарунки. Звучали дитячі пісні, музичні розваги. Діти проявили активність, знання та спритність у розважально-ігровій павунці «Сміх- тайм».

Тож, щоденно і щомиті зігріваємо теплом і любо’ю, ласкою та добром, словом, ніжністю і турботою маленькі серця, щоб вони відчували свою важливість у цьому світі.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...