This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Відкрий для себе рідний край

Відкрий для себе рідний край

Тихою рікою пливе час. Його не спинити ні на хвилину. Але пам’ять збереже все найдорожче для людської душі. І обов’язково знайдеться у ній місце для Батьківщини, для рідного краю, місця, де ми народилися.
Рідний край… Вікова твердиня – Лубенщина… Ми впізнаємо його за пахощами квітучих лугів, за шелестом вітру в кронах дерев, за неповторним смаком джерельної води. В стінах районної бібліотеки для дітей ім. О.Дончека діє виставка – калейдоскоп «Відкрий для себе рідний край». Адже любов до нашої неосяжної України починається з любові до маленької Батьківщини, до пам’яті про рідний поріг, стежки дитинства, до мудрості народної; з живого почуття любові до рідної природи, із прихильності до тієї землі, на якій ти виріс, до звичайного оточення і знайомого з дитинства пейзажу.
І нам є чим пишатися. Наше славне місто Лубни є найдавнішим містом Полтавщини, прийняте до ліги історичних міст України. Ми пишаємося красою Посульського краю, древніми традиціями і мудрістю предків, багатою культурною спадщиною та славними сторінками історії.
Юні відвідувачі книгозбірні, ознайомившись з виставкою, отримують цікаву інформацію про ріднокрай. Розглядають традиції, звичаї рідного краю, гортають сторінки історії, мандрують літературними стежками письменників-земляків, повніше пізнають дивосвіт природи свого краю – його красу та неповторність, а також беруть краєзнавчу літературу для читання.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...