This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Для мам і тат, що виховують малят

Для мам і тат, що виховують малят

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас родинне свято – Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка оформили виставку-композицію «Для мам і тат, що виховують малят».
Як із струмочка починається ріка, так і життя людини починається з родини. Дорога у життя, у великий світ іде з домівки, з материнського серця, від батьківського порогу. Мати і материнство схожі на Сонце, яке несе життєдайне тепло всьому людству. А батько – то впевненість, мужність, сміливість. Сім’я – це святий вузол, яким пов’язані всі члени родини. Оформлена виставка в книгозбірні – це ще одна сходинка до родинного єднання.  Діти та батьки мають змогу ознайомитися з цікавою інформацією родинної тематики, різноманітними легендами, прислів’ями та висловами про маму, родину – про одвічну істину, про початок усього доброго і світлого, про те, що хвилює людську душу змалку і впродовж життя. Наші діти — наше майбутнє, вони продовжувачі родинних традицій, родовідної пам’яті. Адже сім’я – це пам’ять роду, а рід – запашна гілка на пишній кроні української державності. Як добре, коли діти зростають і виховуються в повних сім’ях, коли шанують традиції та звичаї!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...