Домой / Новини / З Днем Матері

З Днем Матері

Яскраве, сповнене неповторних позитивних емоцій святкове дійство відбулось 12 травня у районному будинку культури, під час якого щиро і сердечно вітали жінок, які сповідують материнство, з Днем Матері та зразковий аматорський танцювальний колектив «Водограй» з 15-річчям з дня створення.
Варто зазначити, що святковий захід був благодійним. Його учасники проявили милосердя до маленької лубенки Софійки Шишкіної, яка має тяжку недугу і потребує негайного лікування за кордоном.
У бентежний світ радості і краси глядачів запросили чарівні ведучі Аліна Соломаха та юна Даша Губренко. Вони не шкодували найтепліших слів вдячності матусям за подароване життя, за щоденну турботу і любов, за постійну увагу і доброту, за палке гаряче серце і ніжну бентежну душу, за затишне сімейне гніздо, в якому панує гармонія і щирість стосунків. Прозвучали пісенні вітання від Наталії Карпенко, Марії Міценко, Ані Сергієнко, Лізи Ніколайчик.

Та господарями на сцені, як і годиться в день ювілею, були учасники зразкового аматорського танцювального колективу «Водограй». Більше 60 талановитих дітей показали глядачам калейдоскоп цікавих хореографічних композицій як українських, так і народів світу. Переважна більшість з них, окрім гучних аплодисментів, супроводжувалась вигуками «браво», «молодці», «спасибі», що свідчило про високий рівень виконавської майстерності. Успіх став можливим завдяки систематичній наполегливій праці, відпрацюванням складних елементів на репетиціях під умілим керівництвом незмінного очільника колективу Лариси Фесенко. Зворушена, схвильована, проте безумовно щаслива, вона разом зі своїми вихованцями приймала квіти, поздоровлення від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка наголосила на тому, що колектив «Водограй є візитною карткою не лише районного будинку культури, а й усієї Лубенщини, оскільки представляє її на всеукраїнському, міжнародному рівні, і робить це досить успішно. Від батьків, вдячних за виховання дітей і розвиток їх творчих здібностей, вітав Сергій Сіряченко – перший заступник голови райдержадміністрації. Долучилась до поздоровлень і голова спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель, яка завжди підтримує тих, хто творить красу і перетворює будні на свято. А ще уміє організувати навколо себе і переконати у важливості дійства спонсорів, меценатів, благодійників.
У святковому дійстві взяли участь і колишні випускники колективу «Водограй», які майстерно виконали кілька танцювальних композицій. Катерина Даценко, виступаючи від імені усіх, сказала: «Водограй – це наш другий дім, це наше незабутнє дитинство і загадкова юність. Це частинка нашого життя, що залишиться у пам’яті назавжди».
Тож многії літа – колективу ювіляру!
Миру, щастя і добра посульському краю!

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...