Домой / Новини / Забуттю не підлягає

Забуттю не підлягає

Уклонімось низько до землі тим,
Хто в серці буде вічно жити.

Історія — це людська пам’ять, вона нічого не забуває, ні доброго, ні поганого, все в неї на обліку, все передається з покоління в покоління. Відшуміли, відгриміли бої, згасли криваві заграви над рідною Вітчизною. Настала весна, весна Перемоги, радості. Наш земний уклін усім, хто воював на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас — нетлінна, вдячність народу — безмежна. В Остапівській сільській бібліотеці пройшла година пам’яті «Забуттю не підлягає». Ведуча заходу Валентина Легуша розповіла про події воєнних років, про безсмертний подвиг покоління, яке розгромило фашизм і врятувало людство від рабства. Учні школи: Злата Остапко, Вадим Улитко, Поліна Меншикова, Анастасія Чечукалова декламували вірші військової тематики. По завершенню заходу запросили всіх скоштувати солдатську кашу.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...