This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Хай вічно горить вогонь Пам’яті

Хай вічно горить вогонь Пам’яті

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над Нацизмом у Другій світовій війні працівниками районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка була проведена історчна панорама «Червоний мак – символ пам’яті». Віддаючи дань пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, діти читали патріотичну поезію та прозу, переглянули літературу та цикл документальних фільмів даної тематики. Звучали пісні про війну.  Юні патріоти набиралися великої науки – любити рідну землю, свій народ, його історію, героїчне минуле, залишивши в своїх серцях часточку великого духовного світу тих, хто віддав своє життя за мирне небо, квітучі біло-рожеві весни.
Усе далі від нас дні війни, але не щезне в пам’яті людській великий подвиг і велика трагедія нашого народу. І доки існуватиме наш рід, існуватиме і пам’ять, бо без неї немає у нас майбутнього.

001
002
003
x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...