Домой / Новини / ІІІ чемпіонат України з фольклору

ІІІ чемпіонат України з фольклору

4-5 травня у м. Чернівці відбувся ІІІ чемпіонат України з фольклору, до участі в якому був запрошений і народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Галина Баленко). Зауважимо, що наші талановиті землячки успішно подолали високу планку двох попередніх чемпіонатів у м. Харкові та Вінниці і стали переможцями творчих змагань широкого масштабу. І цього разу наші самодіяльні артисти підкорили серця глядачів і членів журі неперевершеним виконанням старовинних пісень: петрівки «Ходить кінь воронний» та строкової «Ой матінко-зірко». Колектив «Діброва» нагороджений Дипломом І ст., а також Почесною відзнакою Європейської асоціації фольклорних фестивалей ЕАFF – Офіційного партнера ЮНЕСКО.

001
002
003
004
005
006

Пишаємось творчими здобутками «Діброви». Розділяємо радість чергового успіху. Бажаємо не зупинятись на досягнутому і щедро дарувати свій талант людям, зберігати і примножувати прадавні традиції яскравої української культури.

x

Проверьте также

«Чари купальської ночі»

Напередодні найцікавішого та найколоритнішого народного свята Івана Купала у Губській сільській бібліотеці увазі користувачів була ...