This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Під дзвони Великодні хай ваша доля квітне

Під дзвони Великодні хай ваша доля квітне

Ось і прийшла весна до нас, а з нею й велике свято, що символізує пробудження та воскресіння природи, життя і надії – свято Воскресіння. Великдень – дуже шановане свято у християнській релігії, пов’язане із воскресінням Ісуса Христа. Тож і чергове засідання клубу «Книголюбчиків та казкознавчиків» було приурочено саме цьому християнському святу. Клубничата ознайомилися з особливостями національних традицій, пов’язаних зі святкуванням Воскресіння Христового в Україні. Адже історію та культуру свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, ті прикмети, по яких розпізнається народ. Чимало цікавого дізналися діти і про Його Величність Яйце – невід’ємну частину Великоднього свята, символ Всесвіту, символ Христового Воскресіння, важлива складова української культури, народних традицій.

001
002
003
З великою цікавістю і натхненням всі учасники клубу разом з бібліотечними працівниками виготовляли пасхальну композицію. Воскресіння Христа зробило земне життя людини осмисленим і цілеспрямованим, а наша віра дає сенс життю та збагачує його духовно.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...