This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Мужність і біль Чорнобиля

Мужність і біль Чорнобиля

Радіація не зникає в мить
На це піде не одне століття.
Вона й досі нам душу гнітить
Для всіх живих вона — страхіття.

Вже давно відзвеніли Чорнобильські дзвони, а ми пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь спасаючи людство від біди. Наша пам’ять і пам’ять наступних поколінь — знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів 1986 року. Вшановуючи пам’ять героїв в Остапівській сільській бібліотеці пройшла інформаційна година «Мужність і біль Чорнобиля».
Бібліотекар Валентина Легуша розповіла про страшну трагедію і людей, які врятували світ, про причини та наслідки найбільшої в світі техногенної та екологічної катастрофи та познайомила з літературою, що розповідає про ті події. Присутні дізналися більше про трагедію від ліквідаторів аварії: Сергія Животкова, Анатолія Козеренко, Олексія Гарбуз, Василя Савченко.
Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами, та схилили свої голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...