This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «За чисте довкілля»

«За чисте довкілля»

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», що стартувала 25 березня цього року, на Зажур-Горі поблизу першого в Україні пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33рр. – геноциду українського народу – відбувся захід по озелененню території. Провели його працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, якими було висаджено близько 50 саджанців калини, горобини, ялівця, берези. Їх надало ДП «Лубенське лісове господарство», яке очолює депутат районної ради Володимир Тихович, та приватний підприємець Іван Набок. Долучилась до благоустрою територій і голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко.

Дружно з неабияким завзяттям працювала команда залюблених у свій рідний край людей – небайдужих та ініціативних. З любов’ю було висаджене кожне деревце, кожний кущик. І віриться, що зовсім скоро забуяють вони зеленими листочками, забагряніють червоними кетягами калини і щороку будуть наповнювати душі всіх, хто завітає на Пагорб Печалі, тугою за тими, кого за одвічним народним приписом не відспівують, не поховали по-людськи…

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...