This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Презентація книги Миколи Кочерги «Кит у хмарах»

Презентація книги Миколи Кочерги «Кит у хмарах»

Микола Кочерга — талановитий, творчий. Світ музики та поезія — дві ріки, які надихають його на творчість – багатогранну і цікаву. Він і поет, і прозаїк, і музикант, і композитор, і виконавець власних пісень.  Але 6 квітня він завітав до центральної книгозбірні аби презентувати  своє нове творіння —  книгу новел «Кит у хмарах». Зустріч з постійними користувачами та  шанувальниками творчості лубенських поетів, Микола Кочерга розпочав своїм вокальним виступом, налаштувавши присутніх на хвилю чудового настрою. Затамувавши подих, глядачі слухали у прочитанні автора новели «Кит у хмарах», «Кіт на горищі» та «Камінь на асфальті». Кожен твір має своє, дуже особистісне та особливе значення, але спільним у них є одне – розповідь про людину та довколишній світ!

 Привітали Миколу Кочергу з виходом у світ нової книги його колеги по перу Ганна Кревська та Олександр Міщенко. А особливої чарівності заходу додали пісенні миті, які подарувала учениця поета Саша Сулима.  Завершилася творча зустріч з письменником щирим спілкуванням. Усі бажаючі мали змогу придбати збірку «Кит у хмарах» з теплими побажаннями автора на добру згадку!

001
002
003
004
x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...