This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / З когорти класиків

З когорти класиків

Потужно і весело, поетично і натхненно звучить величне ім’я, що належить всьому світові – М.В.Гоголь. 210 років    відділяють нас від знаменної  дати – народження великого письменника українського походження,  а його твори назавжди увійшли в скарбницю світової літератури. Чому ж вони хвилюють людей  ХХІ століття, такі актуальні й у наш час? Мабуть тому, що письменник зображував свою Батьківщину, описав українські звичаї, обряди, вірування, легенди, перекази. Митець був наділений оригінальним поглядом на життя та яскравим самобутнім талантом.Тож до річниці   Миколи Гоголя працівники районної бібліотеки для дітей ім.О.Донченка оформили  книжково-інформаційну виставку «З когорти класиків». Адже серед видатних людей, які складають славу і гордість світової культури, належне місце посідає М.В.Гоголь, великий чародій слова, який мав дар проникати в таємницю душі людської.

Читачі  та гості книгозбірні мають змогу ознайомитися з віхами життя та творчості письменника, ввійти в його світ, «відчути  його багатогранність й неповторну красу», бо найкраще про  письменника розкажуть його твори.

Здається, що з далекого минулого, з кожної сторінки до нас промовляє сам автор, життя якого є прикладом великого служіння мистецтву.

Сьогодні М.В.Гоголь дорогий нам як геніальний художник слова, як великий патріот, який вірив у потужні сили свого народу, добре знав українську культуру та історію.

Ми маємо гордитися, що на українській землі народився  і виріс закоханий у рідний край її історик, побутописець і романтик, поповнивши світові скарби художніми цінностями найвищої проби.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...