This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Свято доброти та щирості для особливих жінок

Свято доброти та щирості для особливих жінок

І оживає істина свята — людина починається з добра… Ці слова  стали лейтмотивом святкової зустрічі  працівників культури, творців поетичного слова, громадськості в Високотополянському психоневрологічному інтернаті. 13 березня цього року волонтерський десант на чолі з Раїсою Кошель, головою ГО СЖТ « За майбутнє дітей України», традиційно, вже вкотре,  завітав   до «особливих жінок».  Для всіх учасників цей день був дійсно особливий, починаючи з грайливого весняного вітерцю, з березневого сонечка. Всюди відчувалася атмосфера свята, довіри і тепла. Затишний будинок культури на території інтернату, яким опікується справжній патріот своєї справи Надія Шиєнко, святково одягнені та гостинні «мешканці» цього закладу. Приїзд гостей для них-це завжди подія, щира і зворушлива. Спілкування між собою, зустріч давно знайомих і тих, хто завітав вперше… Зустріч вийшла доволі  теплою та незаангажованою. Святковий концерт, який влаштували колективи        «Чарівниця» та « Бабусеньки» (керівники Тетяна Бондаренко та  Раїса Пасічна) з Вовчика, пройшов на  високому рівні. Учасниці імпровізували, від усього серця дарували свій талант. Тактично і з гумором  звучало  художнє слово  Олександра Печори… Ніхто не нудьгував.

001
002
003
004
005
006

Невелика наша команда і сама набралася позитиву від  учасників заходу, які, незважаючи на всі свої проблеми, — щирі, привітні, люблячі. Поза всяким сумнівом, такі свята необхідні для обох сторін. І хоч в когось бриніли сльози від  почутого і побаченого, — в душах кожного буяла весна – мрійлива і довгоочікувана.

Ми вдячні всім, хто був з нами.  Вдячні тим, хто підтримав нас, аби зустріч відбулася. А це  Володимир Пилипенко —  громадський діяч, Людмила Пазенко — начальник відділу культури і туризму Лубенської РДА , Володимир Костюк — директор Вовчицького ліцею, Валентина Сьомак —  директор Лубенської ЦБС, водій автобуса Іван Миколайович.

Прощаючись з мешканцями інтернату, ми пообіцяли обов’язково зустрітися знову, уже найближчим часом, бо відчули потребу в цьому, бо нестримним було бажання зігріти цих людей теплом свого серця, ніжністю своїх душ, щирістю адресованого їм слова, красою пісні. А головне – просто побути поруч, взятися за руки і сказати: «Ми – українці, ми велика родина – дружна і єдина».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...