Домой / Новини / Життя, як пісня

Життя, як пісня

Саме у цей день, 4 березня,  70 років тому народився один із творців української естрадної музики – Володимир Івасюк. Видатний українець, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього, він професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні.  І саме з цієї нагоди у відділі інформаційного сервісу бібліотекарем  Віталіною Курильчук було підготовлено  відео-перегляд ролику із циклу «Обличчя української історії. Володимир Івасюк». Також відвідувачі згадали одні із наспівуваних пісень автора, такі як «Червона рута», яка була визнана найкращою піснею 1971 року, «Водограй» — найкраща пісня 1972 року, «Балада про мальви», яка зараз актуальна як ніколи.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...