This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Блог – як платформа для висвітлення діяльності бібліотеки

Блог – як платформа для висвітлення діяльності бібліотеки

Останнім часом бібліотечне обслуговування зазнало значних змін, які пов’язані із використанням комп’ютерів, цифрових технологій та Інтернету Бібліотеки прагнуть активно використовувати можливості всесвітньої павутини в повсякденній практиці і шукають інноваційні шляхи надання послуг. У цьому контексті логічним кроком стало формування бібліотечної блогосфери. Блог – це веб-сайт, головний зміст якого – записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються.
Надзвичайна популярність блогів зумовлена двома головними обставинами: по-перше, публікувати інформацію в Інтернеті за допомогою блогів досить легко; по-друге – це миттєва доступність опублікованої інформації в Інтернеті. Саме тому у відділі інформаційного сервісу Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика для сільських бібліотекарів було проведено лекцію-практикум «Блог – як платформа для висвітлення діяльності бібліотеки». Працівник відділу Віталіна Курильчук провела індивідуальні консультації з кожним працівником тих бібліотек, в яких вже створені блоги. Наголосила про важливість ведення блогу, так як Бібліотечний блог для сучасної бібліотеки – це:
– майданчик для користувачів (читачів), залучених з соціальних мереж;
– використання інструментів і методів комунікації в Інтернеті, які не є традиційними для сайтів бібліотек, але оптимально підходять під формат блогу бібліотеки;
– побудова емоційного зв’язку з користувачем (читачем) завдяки особистісному аспекту інформації, яка публікується авторами блогів, про життя бібліотеки та бібліотечну справу;
– донесення до аудиторії офіційної позиції бібліотеки в неофіційному вигляді.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...