This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Афганістан: героїзм крізь біль і сум.

Афганістан: героїзм крізь біль і сум.

Афганістан…
Ти в наших думках, як птиця в польоті,
Ти в наших серцях, затихлих в скорботі.

15 лютого в Губській сільській бібліотеці була проведена година – реквієм «Афганістан: героїзм крізь біль і сум». В книгозбірню завітали ветерани афганської війни: Володимир Сидоренко, Олекссій Ковтюх, Михайло Канівець, Анатолій Пасічний та сільський голова Анатолій Тітенко.
Захід відкрила Любов Таркані та познайомила присутніх із книгою «Пам’ять живе». Це спогади про наших земляків Лубенців, що загинули в Афганістані.
Воїни поділилися спогадами про ту страшну чужу війну, адже вони не з книжок знають, як це втратити свого побратима, засинати та прокидатися під музику куль. Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах.
Презентацію виставки-роздуму «Два покоління-дві війни», на якій представлена література про війну в Афганістані та війну на Донбасі, підготувала і провела Олександра Цебро.

Хай буде мир,
Весняні квітують квіти,
Гармати стихнуть, оживуть руїні.
З війни батьків більш не чекають діти,
Героїв не оплакують родини…

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...