This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Розтануть сніжинки від веселої валентинки

Розтануть сніжинки від веселої валентинки

Валентинів день – це найромантичніше свято любові, миру, доброти, чесності, дружби, поваги й спілкування. Традиція святкування Дня закоханих прийшла в нашу країну не так давно, але майже одразу прижилась і здобула належне місце серед улюблених свят. В ньому стільки любові, щирості, радості і усього найкращого, що є в людському серці. Тож у день Св.Валентина працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка, бібліотекар центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Лариса Гончарук та практикант Гадяцького коледжу культури і мистецтва ім.І.П. Котляревського Наталія Олійник провели з учнями 4 кл. ЗОШ №10 – членами клубу «Книгознавчики та казколюбчики» (кл. керівник Анна Мартиненко) майстер-клас з виготовлення валентинок. Про історію виникнення свята Валентина та традиції його святкування розповіла бібліотекар РДБ Тетяна Цявук.

Символом цього романтичного свята є «валентинка» — святкова листівка, що має форму сердечка. Адже саме серце є символом дружби, символом почуттів. Валентинки приємно отримувати, а ще приємніше їх виготовляти, писати і дарувати. Особливо цінуються послання, виготовлені своїми руками і підписані словами, що линуть від серця.

001
002
003
004
005

Тож усі учасники майстер класу взяли активну участь у конкурсі «Валентинки з любов’ю». Із запропонованих матеріалів (кольоровий папір, кольорові стрічки тощо) діти виготовляли валентинки та прикрашали їх. «Серцеві сюрпризи» юних творців були зігріті теплом дитячих долоньок, заряджені енергією добра і любові.

Дітлахи обмінювалися валентинками, висловлюючи свою любов і повагу,  дарували один одному щасливі усмішки, компліменти та ласкові слова.

Планета Краси, Світла й Добра чекає на кожного. А перепусткою нехай стануть повага до оточуючих, любов, щирість душ. Тож сійте в душах зерна краси, добра і любові!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...