Домой / Новини / «Бюро періодичних видань»

«Бюро періодичних видань»

В Левко-Ромоданівській сільській бібліотеці відкрилося  «Бюро періодичних видань» Завдяки підтримці сільських бібліотек  органами місцевого самоврядування наша бібліотека отримує в поточному році чимало періодичних видань. Тому сільський  бібліотекар Світлана Чупайда  і запросила до читацької скарбниці гостей-жінок, які цікавляться журналами та користуються різноманітними рубриками в повсякденному житті  . Найбільшу зацікавленість викликають у користувачів бібліотеки рубрики  вишивки та смачної випічки. Світлана Федорівна презентувала присутнім не тільки періодичні видання, а й нову літературу яка представлена  на виставці в читальній залі бібліотеки «Зверни увагу! Нова книга!» Завершився захід цікавою прес-мозаїкою. В ході гри учасники складали з букв різноманітні назви газет та журналів. Присутні завершили  свій пізнавальний відпочинок смачним чаюванням. Такі бібліотечні уікенди в сільській бібліотеці  планують проводити і надалі.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...