This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Подорож у світ природи

Подорож у світ природи

Усі ми мріємо про світле майбутнє, про прекрасну Землю, про дружбу людини й природи. Це бажання об’єднує нас. Адже  рослинний і тваринний світ нашої планети не перестає дивувати своєю красою і гармонією. Особливо чутливими до цієї краси є серця дітей. Днями, бібліотекар Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Лариса  Гончарук та практикант Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського Наталія Олійник провели  цікаву програму для учнів 4–10-х класів Лубенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат.

У рамках програми учні та вчителі переглянули документальну стрічку «Земля. Один вражаючий день» та взяли активну участь в обговоренні фільму, висловили свої враження про найцікавіші епізоди . Дітки також відгадували загадки про тварин та різні  явища природи, брали активну участь  в іграх екологічного спрямування. Переможці вікторини отримали від бібліотеки призи — м’які іграшки. Захід викликав позитивні емоції та найкращі враження у дітей,  їх  обличчях  сяяли усмішками, в очах ясніли іскринки радості.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...