This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Майстер — клас з виготовлення запашних мішечків у бібліотеці

Майстер — клас з виготовлення запашних мішечків у бібліотеці

Нещодавно в приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика в чергове було організовано площадку для зустрічі різних поколінь. Для представників старшого покоління та молоді провели майстер — клас з виготовлення запашних мішечків. Долучилися до цікавого дійства учасники волонтерського загону «Милосердя» Лубенського медичного училища. Організувала майстер — клас Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» у співпраці з бібліотекою. На початку клубної зустрічі провідний бібліотекар Олена Самойленко розповіла присутнім про трави, які, зазвичай використовують для оберігів.

Тож, всі разом: і особи похилого віку і молодь творчо виготовляли запашні мішечки. Майстер — клас провела психолог проекту Юлія Пода. Саму клубну зустріч організували в рамках проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...