Домой / Новини / Традиційний захід до Всесвітнього дня людей з інвалідністю

Традиційний захід до Всесвітнього дня людей з інвалідністю

Щедрим сердечним теплом сьогодні зігрівали тих, кому в житті пощастило менше, ніж іншим. У районному будинку культури відбувся традиційний захід до Всесвітнього дня людей з інвалідністю, що традиційно відбувається за ініціативою міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» за підтримки райдержадміністрації. Сказати добре слово дітворі прийшли голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, директор територіального центру соціального обслуговування, депутат міської ради Наталія Сухонос, голова міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель, директор центральної районної бібліотечної системи Валентина Сьомак. Очільниця району привітала малечу з наступаючими новорічними святами та низько вклонилася їхнім батькам та опікунам за небайдужість, самовідданість та любов, з якою вони ставляться до дітей з особливими потребами. 
Не обійшлося й без частування: діти із задоволенням пригощалися бутербродами та солодощами. Не оминув їх увагою і Святий Миколай, обдарувавши святковими солодкими подарунками. Дітлахів розважали артисти та колективи районного будинку культури: ведучі Наталія Карпенко та Аліна Соломаха, Алла Самозвон, дитячий ансамбль «Домісолька», циркова студія «Маска», колектив бального танцю «Тандем», вокальний колектив «Арт-студія», Аня Сергієнко та Софія Циганіна. Конкурси, танці, пісні, акробатичні номери – все це створювало сімейну затишну атмосферу, яку не хотілося покидати.
Найцінніше, що може бути у житті – дитяча усмішка. Часом, щоб її викликати, цілком достатньо звичайних речей: уваги, доброти, витраченого часу. Не будьмо байдужими…

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...