Домой / Звіти / Традиційний творчий звіт аматорів сцени

Традиційний творчий звіт аматорів сцени

У неділю, 25 листопада, у районному будинку культури відбувся щорічний традиційний творчий звіт аматорів сцени закладу. Більше 2-х годин яскравого сценічного дійства, в якому взяли участь більше 200 дорослих і юних талановитих земляків, тримали у щирому емоційному полоні численних глядачів, які, всупереч погоднім негараздам, прийшли підтримати аматорів сцени і, звісно, насолодитися сповна красою вокального, драматичного, хореографічного, циркового, музичного жанрів.
Ведучі концерту Наталія Карпенко та Аліна Соломаха з гордістю називали колективи, які є надбанням лубенського краю, які успішно презентують культуру Посулля на обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях, у творчих змаганнях виборюють перемогу демонструючи високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури, артистизму.
«Українська Швейцарія» і «Молодці», «Любисток» і «Коліжанка», троїсті музики і «Вертеп», «Жарти» і «Гостинець» (кер. Юрій Задорожний, Віктор Гриша, Ірина Ліхачова, Микола Ужакін, Олена Пеніна, Світлана Потужня, Тетяна Селюк) – колективи, виступи яких завжди сприймаються на «ура». З неабияким завзяттям виступили дитячі формування «Домісольки» і «Артстудія» — вокальні ансамблі (кер. Ірина Ліхачова, Олена Тесленко); «Перлина», «Водограй», «Ренесанс», «Аміра», «Тандем» — різнопланові хореографічні (кер. Оксана Погрібна, Лариса Фесенко, Дмитро Лоховицький, Тетяна Дацій, Анна Доброва); циркова студія «Маска» (кер. Наталія Нестерук). Зорепад чудових пісень подарували глядачам Юрій Задорожний, Алла Самозвон, Наталія Карпенко, Аліна Соломаха, Валентина Гаврик, Катерина Кондратенко, Наталія Прокопець.
Одним словом, творчий звіт видався на славу. Про це сказала у своєму слові голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко: «Районний будинок культури – це дійсно головний храм духовності Лубенщини, в якому вирує насичене творче життя, в якому розвивають свої артистичні здібності майже 500 наших талановитих земляків. Відрадним є те, що більшість з них діти-обдаровані, натхненні. І наше завдання – створити умови для роботи колективів, підтримувати їх, вболівати за них, — відзначила Тетяна Петрівна. І, незважаючи на труднощі сьогодення, нам це вдасться».
Віриться, що окрилені прекрасним творчим звітом аматори сцени районного будинку культури і надалі будуть дбайливо плекати мистецьку ріку лубенського краю, забезпечувати її повноводдя, глибочінь і чистоту. Бо саме культура, як ніщо інше, єднає час і простір, щедро засіває добром, злагодою, щирістю, миром, красою та любов’ю. Вона вічна і нетлінна, як і саме життя.

x

Проверьте также

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата! Даруйте Україні вірність! У старших вчіться захищати Домівку рідну й людську гідність! ...