This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Навіки до тридцятих ми прикуті»

«Навіки до тридцятих ми прикуті»

Виповнюється скорботна річниця трагедії українського народу: 85 років тому мільйони синів і дочок України, мільйони невинних людей були без жалю винищені Голодомором. Ця трагедія не є історичним минулим нашого народу, вона й зараз болить і нагадує про себе.
Вшанувуючи пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років у читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені В.К. Малика діє книжкова виставка «Навіки до тридцятих ми прикуті».
На виставці представлені унікальні дослідження вітчизняних та зарубіжних істориків, які розповідають правду про жахливу соціальну катастрофу XX століття: колективізацію та Голодомор.
Не може бути гіршої муки, ніж бачити, як від голодної смерті відходить у вічність людина з її неповторним світом, а тим більше, коли втрачають життя мільйони людей.
Весь жах тих часів і досі супроводжує очевидців Голодомору, гіркі спогади яких розгортаються перед читачами у книгах.
Книжкова виставка також знайомить читачів з історичними розвідками нашого земляка В. М. Козюри та з художніми творами, які відображають трагедію українського селянства в роки Голодомору.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...