Домой / Новини / «Eurofolk-Харків 2018»

«Eurofolk-Харків 2018»

25 листопада у Харкові відбувся І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurofolk-Харків 2018», в якому взяли участь колективи різних областей України. Долучився до творчого змагання і народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Ганна Баленко), який з 1982 року є пропагандистом українського народного пісенного мистецтва як на Лубенщині, так і далеко за її межами. У репертуарі «Діброви» веснянки, строкові, обрядові, народні пісні. Саме вони неодноразово звучали у виконанні наших талановитих землячок зі сцени Національного палацу мистецтв «Україна» у м.Київ, де милостива доля подарувала незабутню зустріч і спілкування з легендарною Раїсою Кириченко. Переможно звучав автентичний спів сільських аматорів сцени на фестивалі «Лесині джерела» у Новоград-Волинському». Щороку долучається «Діброва» до участі у конкурсі «Чиста криниця» у рамках Національного Сорочинського ярмарку і святкує перемогу.

І цього року наші співучі землячки полонили серця членів журі, глядачів майстерним виконанням строкової пісні «Крикну я та ще й  гукну» та української народної «Зійшов місяць над горою». І у підсумку святкували чергову творчу перемогу. Диплом І ступеня став визнанням високого рівня виконавської майстерності «Діброви», свідченням неабиякого таланту учасників колективу.

Вітаючи народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» з черговим мистецьким успіхом, хочемо побажати і надалі радувати лубенців, і не тільки, своїм чарівним співом, підкорювати найвищі сходинки творчих змагань і активно пропагувати те народне пісенне надбання, яке передається із покоління до покоління, від батька до сина і є нашою національною гордістю.

Дякуємо за допомогу в організації поїздки сільському голові Тишківської сільської ради Василеві Шапаренку, депутату Полтавської обласної ради Василеві Стасовському, депутату районної ради Віктору Моротченку та голові СФГ «Окіпське» Миколі Мазнюку.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...