This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Eurofolk-Харків 2018»

«Eurofolk-Харків 2018»

25 листопада у Харкові відбувся І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurofolk-Харків 2018», в якому взяли участь колективи різних областей України. Долучився до творчого змагання і народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Ганна Баленко), який з 1982 року є пропагандистом українського народного пісенного мистецтва як на Лубенщині, так і далеко за її межами. У репертуарі «Діброви» веснянки, строкові, обрядові, народні пісні. Саме вони неодноразово звучали у виконанні наших талановитих землячок зі сцени Національного палацу мистецтв «Україна» у м.Київ, де милостива доля подарувала незабутню зустріч і спілкування з легендарною Раїсою Кириченко. Переможно звучав автентичний спів сільських аматорів сцени на фестивалі «Лесині джерела» у Новоград-Волинському». Щороку долучається «Діброва» до участі у конкурсі «Чиста криниця» у рамках Національного Сорочинського ярмарку і святкує перемогу.

І цього року наші співучі землячки полонили серця членів журі, глядачів майстерним виконанням строкової пісні «Крикну я та ще й  гукну» та української народної «Зійшов місяць над горою». І у підсумку святкували чергову творчу перемогу. Диплом І ступеня став визнанням високого рівня виконавської майстерності «Діброви», свідченням неабиякого таланту учасників колективу.

Вітаючи народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» з черговим мистецьким успіхом, хочемо побажати і надалі радувати лубенців, і не тільки, своїм чарівним співом, підкорювати найвищі сходинки творчих змагань і активно пропагувати те народне пісенне надбання, яке передається із покоління до покоління, від батька до сина і є нашою національною гордістю.

Дякуємо за допомогу в організації поїздки сільському голові Тишківської сільської ради Василеві Шапаренку, депутату Полтавської обласної ради Василеві Стасовському, депутату районної ради Віктору Моротченку та голові СФГ «Окіпське» Миколі Мазнюку.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...