Сльоза пекучої пам’яті

У журливі дні листопада, коли вся Україна вшановує пам’ять жертв голодомору 1932 – 1933 років, у районній бібліотеці для дітей ім О.Донченка був організований перегляд літератури «Голодне лихоліття в пам’яті людській».  Зібрані матеріали виставки розкривавють справжні причини, особливості, хронологічний перебіг та наслідки трагедійного явища – голодомору в Україні на початку 30 –х років.
Голод 1932 – 1933 рр. – одна з найбільш скорботних сторінок історії українського народу, коли у стражданнях, виснажені голодом, вмирали діти, молоді люди, їхні батьки. За оцінками істориків, тоді загинуло майже десять мільйонів людей. Страхітливі події тих літ вписали чорну й ганебну «славу» тоталітарної держави в життя українського народу навічно. Пам’ять про ті часи вкарбувалася у свідомість наших співвітчизників назавжди, вона болем проймає серця людей, є насправді невмирущою і передається з покоління в покоління новим генераціям.
Минуле вже не можна змінити, але важливо, щоб кожен усвідомив, що збереження історичної пам’яті про трагічні події допоможе уникнути повторення трагедії.
Запалимо ж свічку пам яті та помолимося за всіх замучених голодом українців.

Коментарі та разміщення посилань блоковані.

Коментарі закриті.

rss facebook
Top
rda                     rada