This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Фестиваль документального кіно завітав на Лубенщину

Фестиваль документального кіно завітав на Лубенщину

Першими глядачами фільму з програми XV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Лубенщині стали учні 7- 8 класів Засульської гімназії. Анімаційну стрічку норвежської режисерки Тріне Гобюрг «Коли я чую спів птахів» презентувала школярам провідний методист Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова. Хлопці та дівчата взяли участь в обговоренні фільму тема якого «Діти та війна» на жаль, актуальна і для України.
Учасницею правоосвітницької зустрічі стала також і начальник відділу правопросвітництва Лубенського центру безоплатної правової допомоги Лілія Ширстова. Вона нагадала учням про їх права, розповіла про діяльність центру безоплатної правової допомоги та про послуги центру, якими безкоштовно можуть скористатися усі громадяни України. Кожен учасник заходу отримав буклет та пам’ятку з правовою інформацією.

001
002
003
004
x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...