Домой / Звіти / «На крилах любові».

«На крилах любові».

На павутинці чарівного бабиного літа прозвучали зворушливі акорди мелодії традиційного фестивалю родинної творчості «На крилах любові». До речі, цьогоріч  захід був ювілейним, адже бере початок із 1999 року. Участь у ньому взяли більше 30 талановитих сімейних та родинних колективів як із рідних куточків Лубенщини, так із сусідніх Оржиччини, Хорольщини, Пирятина, Гадяча. Кожній виступ був неповторним і незабутнім  — бентежив душу, хвилював серце, а то й викликав чисту сльозу співпереживань за тим, що, на жаль, уже більшістю глядачів, пережито. У час, коли звичайнісінький спокій лиш сниться, фестиваль став помітним явищем на теренах духовності лубенського краю. Його крила зміцніли від щирості почуттів двох закоханих сердець, від гармонії стосунків у царстві батьків і дітей, від родинної злагоди і порозуміння. А це так важливо для утвердження могутності Української держави, нескореності духу волелюбного українського народу.

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015

Учасники фестивалю порадували глядачів цікавою програмою, продемонстрували творчі здібності у вокальному, цирковому, драматичному жанрах. Поруч із виступами сімейних та родинних колективів із 20-річним стажем, до участі долучились і дебютанти.

Більше двох годин мистецького дійства тримали у чарівному полоні численних глядачів, серед яких голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко. Підбиваючи підсумки заходу, Тетяна Качаненко щиро подякувала учасникам фестивалю за вірність традиції, наголосила на тому, що кожна сім’я, кожна родина – це «вся Україна з могутнім корінням з високим гіллям».

Людмила Пазенко висловила впевненість, що не буде кінця-краю фестивальній мелодії, що і в наступному році вона обов’язково наповниться новими відтінками і кольорами завдяки залюбленим у творчість талановитим сім’ям і родинам, палким прихильникам фестивалю і людям, які розуміють важливість і значущість даної мистецької акції і фінансово підтримують її. Цьогорічний фестиваль, як і два попередні, відбувся за фінансової підтримки громадського об’єднання «Сула», співзасновниками якого є Костянтин Бородін та Владислав Тарашевський.

Шануймося, єднаймося, щедро засіваймо духовну ниву Лубенщини зернами добра, щирості, гармонії, краси, творчості і всеперемагаючої любові.

x

Проверьте также

У нього немає нудних книг

17 листопада відомому письменнику, сценаристу, журналісту Андрію Кокотюсі виповнилось 50 років. Його ім’я досить швидко ...