Домой / Новини / 14 жовтня у Новооріхівці святкували День села

14 жовтня у Новооріхівці святкували День села

14 жовтня у Новооріхівці святкували День села – цікаво, весело, змістовно. У фойє будинку культури учні місцевої загальноосвітньої школи ім. О.Г.Лелеченка влаштували ярмарок солодощів, на якому можна було придбати пиріжки з різною начинкою, тістечка, печиво, булочки і багато інших смаколиків. А головне святкове дійство відбулося у глядацькому залі, який переповнили і дорослі, і юні, і зовсім маленькі жителі села. Серед гостей свята – голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, народний депутат Костянтин Іщейкін, голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу культури та туризму Людмила Пазенко. Вітаючи новооріхівчан з Днем села, всі вони говорили про успіхи і проблеми громади, про перспективи її діяльності, наголошували на тому, що тільки в єдності помислів і діянь можна розв’язати гордіїв вузол найактуальніших для села завдань.

Працівники будинку культури, аматори сцени підготували яскраву концертну програму, під час якої можна було і посміятися, і насолодитися красою рідної мови, ліричної пісні, граційного танцю. В ході святкового дійства відзначили кращі трудові колективи і окремих членів новооріхівської громади, вручили подарунки найстаршим і і наймолодшим жителям села, новоствореній молодій подружній парі і тій, яка відзначила свій золотий ювілей. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за мир і спокій у рідній країні, отчому домі.

Цікавий розіграш лотереї та смачний куліш гармонійно доповнили загальну палітру свята. Прекрасну можливість насолодитись красою чарівної осені, радістю щирого спілкування, можливістю згадати минуле заради майбутнього, привітати справжніх чоловіків з Днем Захисника Вітчизни, українського козацтва і доброю нагодою помолитися за встановлення злагоди і миру між своїми і чужими землями жителі Новооріхівки цього погожого осіннього дня використали сповна. Нехай Покрова і наближає зиму за народним календарем, але завжди буде тепло і затишно на душі, коли будемо людяними, коли чужу біду сприйматимемо як власну, коли велична злагода, як найдорожча дитина, запанує у кожній хаті, родині, країні.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...