Домой / Новини / Як Тишки день села святкували.

Як Тишки день села святкували.

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.
27 вересня змістовно, цікаво, насичено відзначали справді улюблене свято мешканці Тишківської сільської ради. А справжнього колориту дійству надав супровід місцевих артистів, зокрема колективи районного будинку культури, Новооріхівського та Вовчицького сільських будинків культури, а саме: «Коліжанка», «Дивосвіт», народний вокальний ансамбль «Чарівниця», танцювальний «Водограй», зразкова циркова студія «Маска» та багато інших. Бентежили пісні про рідну Україну, вірне кохання, безтурботне дитинство. Звучали чудові українські поезії, дотепний гумор.
Щирі слова вітань прозвучали на адресу тишківської громади від сільського голови Василя Шапаренка, голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, депутата обласної ради та регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василя Стасовського, депутата обласної ради Владислава Мостовенка. Зокрема, Тетяна Петрівна вручила грамоти за особисті та професійні досягнення. Серед нагороджених і Ганна Баленко – керівник фольклорного колективу «Діброва» Тишківського БК. Глядачі підспівували, танцювали, раділи і мріяли, смакували кулішем, варениками. Насолоджувались спілкуванням, гарним відпочинком, радістю зустрічі. До пізнього вечора вирувало дивовижне та надзвичайне дійство.
Тож залишається щиро порадіти за наших тишківців, доземно вклонитись кожному за незрадливу любов до творчості. Щоб мистецька спадщина була багата духовними здобутками. Хай не полишають та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань!!! Натхнення в роботі заради утвердження ідеалів Добра, Любові і Краси!

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...