Домой / Новини / Сухомлинський – творець прекрасного, розумного, доброго.

Сухомлинський – творець прекрасного, розумного, доброго.

З нагоди сторіччя від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка оформили літературно – бібліографічну композицію «Не тільки розумом, але й серцем». У своїх творах учитель розкрив широкий, різноманітний, різнобарвний світ, що оточує кожну дитину. На простих, зрозумілих і цікавих прикладах діти вчаться доброти, милосердя, відповідальності, працелюбності, людяності; вчаться бути Людиною. Перегортаючи сторінки книг, маленькі читачі доторкнулись до думки і слова Василя Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у їхні душі і серця. Пронизані любов’ю до всього живого твори Майстра вчать у кожній ситуації прислухатися до голосу людського серця, вчать бачити і розуміти прекрасне.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...