This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Фестиваль молодих сучасних театрів

Фестиваль молодих сучасних театрів

Програма Фестивалю молодих сучасних театрів, що проводиться в рамках проекту «Малі міста – великі враження» (м.Гадяч) 29 -30 вересня 2018 року

29 вересня 2018 року

11.00 Обласний семінар та майстер — клас для викладачів театральних відділень мистецьких шкіл.
Локація: Актова зала Гадяцького коледжу культури і мистецтв
ім. І.П.Котляревського.
Відповідальна: Богодиста Л.В.

13.00 Прес конференція за участю оргкомітету фестивалю, почесних гостей та керівників колективів ( та віртуальний екскурс «Історія. Мистецька спадщина. Гадяч» ХР:20 хв.)
Локація: Актова зала міської ради.
Відповідальні: Кувшинова К.Г.

13.45. – 14.00 Святкова хода за участю театральних колективів, студентів коледжу та учнів освітніх та мистецьких закладів.
Локація: від будинку міської ради до площі перед Свято-Успенським собором.
Відповідальні : Насменчук А.М. , Боцула С.П.

14.00 – 14.50 Урочисте відкриття фестивалю.
Локація : Центральна площа перед Свято – Успенським собором.
Відповідальні: Боцула В.П., Іноземцева О.М.

15.00 – 15.40 Тематичні театральні інсталяції літературних героїв засновниці першого театру в Гадячі письменниці Олени Пчілки.
Локація: Алея закоханих у парковій зоні біля собору.
Відповідальні: Боцула С.П., Насменчук А.М.

16.00 Відкриття головної театральної сцени фестивалю.
Локація : Центральна сцена на Соборній площі.
Відповідальні : Труш Л. П., Іноземцева О.М.

16.10 – 21.00 Перегляди театральних вистав та постановок.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Відповідальні: Труш Л.П., Іноземцева О.М.

21.10 – 21.40 Шоу – гурт «Почеп-біт».

30 вересня 2018 року

9.15 – 10.15 Сніданок.
Локація : Гадяцький коледж культури і мистецтв
ім. І.П.Котляревського.
Відповідальні : Насменчук А.М.

11.00 – 11.50 Молодіжний квест учасників фестивалю « Відірвись на повну».
Локація : Парк навколо Свято – Успенського собору.
Відповідальні : Насменчук А.М. Боцула С.П.,

11.50 – 12.00 Флеш — моб учасників фестивалю «Ми є суперкреатив!» та молодіжна акція « Фото – фест».
Локація : Центральна площа перед Свято – Успенським собором.
Відповідальні: Насменчук А.М., Боцула В.П., Іноземцева О.М.

12.00 – 13.00 Перегляд аматорських театральних колективів Гадяцького району.
Локація : Сцена літнього танцювального майданчика у парковій зоні біля собору.
Відповідальні : Труш Л.П.

13.00 – 18.00 Перегляд вистав та театральних постановок учасників фестивалю.
Локація : Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Відповідальні: Труш Л.П., Іноземцева О.М.

18.40 – 19.00 Офіційне закриття фестивалю.
Локація : Центральна площа перед Свято – Успенським собором.
Відповідальні: Боцула В.П., Іноземцева О.М.

Учасники заповнюють книгу вражень та побажань.
Від’їзд учасників фестивалю

Порядок виступів театральних колективів 29 вересня

14.15 – 14.50 Сумське вище училище мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського, «Театр на Садовій».
Локація: Центральна площа перед Свято – Успенським собором.
Репертуар: Драматичний етюд «Лихо не кожному лихо – іншому талан» завершується хореографічною постановкою «Гопак».
Автор: Марко Кропивницький.
Керівники : Олексій Кулик, Гринь Надія Миколаївна тел.: 0660017221.

16.00 Хореографічна постановка «Моя Сумщина – моя Україна» у виконанні Народного ансамблю народного танцю «Молодість», керівник Заслужений працівник культури України Володимир Євтушенко, музичний керівник Олександр Кравченко.

16.05 Офіційне відкриття театральної сцени фестивалю.
16.10 – 16.35 Театральна студія малої академії мистецтв ім. Раїси Кириченко.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Репертуар: Фрагмент вистави «Маруся Чурай» в сучасній інтерпретації (25 хвилин).
Автор: Ліна Костенко.
Виступ старших класів театрального відділення (14 чол.)
Керівник – Долженко Світлана Анатоліївна – старший викладач театрального відділення, тел.: 0663830005.

16.45 –17.05 Шкільний театр гімназії імені Олени Пчілки м. Гадяч
Локація : Центральна сцена на Соборній площі
Репертуар: Театралізована постановка «У краю лагідної краси»
Автор: Вінцковська В.П., Бутко В.В., Шимка І.П., Бердник Т.М., Аврамко Л.П.
Керівник :Бутко Валентина Володимирівна тел.: 0992458854

17.10 – 18.50 Народний аматорський театр РБК м. Гадяч.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Репертуар: «Без надії сподіваюся».
Автор: І.Снарська-Дідик.
Керівник: Глік Олександр тел: 0668754503.

18.50 – 18.55 Хореографічна постановка «Сюїта єврейських танців» у виконанні Народного ансамблю народного танцю «Молодість», керівник Заслужений працівник культури України Володимир Євтушенко, музичний керівник Олександр Кравченко.

19.00 – 19.30 Полтавський обласний академічний театр ляльок м. Полтава.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Репертуар: постановка «Майська ніч, або утоплена».
Автор: Микола Гоголь.
Керівники: Вітряк Тетяна Володимирівна тел: 0660333248.

19.30 – 20.15 Театр «Анастасіс» м. Полтава.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Репертуар: вистава «Палата №6».
Автор: Антон Чехов.
Керівник: Тарас Духовний тел: 0507750494.

20.25 – 21.10 Молодіжний театр «Факультет – Ф» м.Полтава.
Локація: Центральна сцена на Соборній площі.
Репертуар: постановка «За мить щастя».
Автор: Олесь Гончар.
Керівники: Радько Ганна Іванівна Тел: 0999595939.

21.10 – 21.40 Почеп –біт.

Порядок виступів театральних колективів 30 вересня

13.00 – 14.15 Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна з симфонічним оркестром
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою
Репертуар: Уривки з вистав: «Сорочинський ярмарок» та «Мартин Боруля».
Автор: Микола Гоголь.
Керівники: Юдін Микола Михайлович Тел: 0508753474.

14.25 – 15.15 Молодіжний театр «Факультет – Ф» м.Полтава.
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Репертуар: постановка «Був то світ, де все ставало відкриттям».
Автор: за романом Олеся Гончара «Твоя зоря».
Керівники: Радько Ганна Іванівна Тел: 0999595939.

15.20 – 15.50 Молодіжний театр «Т.АКТ» м.Полтава.
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Репертуар: перфоманс «Зілля».
Автор: за мотивами повісті Ольги Кобилянської.
Керівники: Олена Суптеля Тел: 0994797792.

15.55 – 16.45 Молодіжний театр «Фабула» м.Полтава.
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Репертуар: вистава «Графиня Годзинська».
Автор: Жюль Дюфур.
Керівники: Цебрій Ірина Василівна Тел: 0506610066.

16.50 – 17.30 Молодіжний театр «Антракт» м.Полтава.
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Репертуар: біографічна вистава «Французькі сторінки життя Володимира Короленка».
Автор: Людмила Вітенко.
Керівники: Борисенко Владислав Тел: 0953992194.

17.35 – 18.35 Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В.Гоголя.
Локація: Паркова зона біля Свято-Успенського собору з камерною сценою.
Репертуар: вистава «Лісова пісня».
Автор: Леся Українка.
Керівники: Шевченко Владислав Тел: 0504033773.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...