This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Творчі звіти аматорів сцени

Творчі звіти аматорів сцени

Вихідними днями відбулись творчі звіти аматорів сцени у Хорошківській та Снітинській сільських радах. Глядачі насолодились виступами народного аматорського вокального ансамблю «Хорощанка» (керівник Тетяна Больбот-Олефіренко). Усе, про що співали талановиті хорощанки – про Україну, яка сьогодні потерпає від горя; про село, що пахне хлібом і цвітом; про рід український – співучий, завзятий та ін. Звучало красиво, талановито, професійно, що свідчить про постійний творчий неспокій, змістовні мистецькі будні колективу. Порадували солісти – вокалісти, читці, тріо, дуети, учасники драматичного та танцювального колективів, вихованці дошкільного навчального закладу. У творчому звіті Снітинського БК взяли участь фольклорний колектив «Чебреці» та жіночий вокальний ансамбль «Україночка», солісти-вокалісти, читці, драматгуртківці.

Сільські голови Хорошківської та Снітинської сільських рад Микола Бровко та Сергій Мануйленко  привітали земляків з творчою акцією, подякували її учасникам за радість приємного відпочинку і побажали «так тримати!» Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, підбиваючи підсумки відзначила, що село живе, доки пісня звучить солов’їна, виступають діти поруч зі своїми батьками , дідусями й бабусями, передаються традиції із покоління до покоління, сіється добро, врожаїться щирість і добро.

Значить є , навіщо жити,

І в цьому є найвища суть?!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...