This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / В бібліотеці нові книги.

В бібліотеці нові книги.

20 серпня центральна книгозбірня імені Володимира Малика прийняла в дар книги від  народного депутата України Костянтина Іщейкіна. Костянтин Євгенович  підтримує багато ініціатив. І серед них проект «Подаруй книгу бібліотекам» . Багато людей досягли в своєму житті певних висот. І,мабуть, це не відбулося , якби не добрий порадник – КНИГА. Народний обранець розуміє це, має надію,що покоління, яке прийде на зміну, саме завдяки книзі, буде виховане, розумне, ерудоване, примножуватиме славу Лубенщини і України, батьків і дідів.   Наша бібліотека надсилала список бажаних видань, і ось частина  нових книг в бібліотеці. Це збірник поезій  Бориса Олійника, видання  лауреатки конкурсу «Коронація слова» Дари Корній,  Наталії Костиціної, Ліян Моріарті, Поли Гоукінз Сари Пінборо тощо. В основному це сучасна українська література, книги для дітей та романи, які не увійшли до списків державних закупівель, але користуються великим попитом у читачів.


Сьогодні інтерес до книги не згасає, не всі можуть собі дозволити купувати нові видання, а в бібліотеці є змога взяти, почитати, бути в курсі останніх літературних новинок.   Помічник народного депутата Катерина Олексієнко передала новенькі книги у бібліотеку. Книги у рамках мікро-гранту є дуже доречними і ми висловлюємо щиру подяку народному депутату України Костянтину Іщейкіну.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...