Домой / Новини / Зустріч у літературній вітальні.

Зустріч у літературній вітальні.

До 125-ої  річниці від дня народження Володимира Маяковського у читальній залі  районної книгозбірні пройшла літературна година «Всесвіт Маяковського». Про життєвий та творчий шлях поета розповіла  присутнім працівник бібліотеки Тетяна Сафронова. Вона наголосила, що протягом багатьох років Володимиру Маяковському  було відведено місце «головного» поета радянської епохи, романтика соціалістичної розбудови і таким чином на задній план було відсунуто як Маяковського-лірика так і загалом Маяковського-людину. Нині читачі  відкривають для себе унікальну особистість поета, життя якого було тісно пов’язане з Україною, і який  про своє коріння написав так: «Я — дедом казак, другим – сечевик, а по рождению грузин». Бібліотекар розповіла про зустрічі поета з українськими літераторами ,  зокрема, представниками Розстріляного відродження, які відбувалися у Києві, Харкові та Одесі. Під час заходу лунали ліричні твори поета та пісні на його вірші.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...