This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Домой / Новини / «Аристократична Україна».

«Аристократична Україна».

Інформуємо, що 28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території  історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» (м. Радомишль,  Житомирської області, історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль», вул. Плетенецька, 15) відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».

Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників — учасників АТО.

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Родомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Додаток 1: Положення про фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Додаток 2: Заявка на участь у фестивалі «Аристократична Україна».

Контактна особа від оргкомітету фестивалю:

Світлана Хоменко, тел.+38(068)867-02-50;

email: events.radozamok@gmail.com.

З метою широкого інформування населення області щодо проведення вищезазначеного заходу просимо сприяти в оприлюдненні надісланого інформаційного матеріалу на офіційних веб-сайтах РДА.

x

Проверьте также

Бібліотекарі Лубенської ЦБС на фінішній прямій!

Вже майже всі сільські бібліотекарі успішно пройшли навчання  освітньої програми «Дія. Цифрова освіта» та отримали ...