«Аристократична Україна».

Інформуємо, що 28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території  історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» (м. Радомишль,  Житомирської області, історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль», вул. Плетенецька, 15) відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».

Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників — учасників АТО.

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Родомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Додаток 1: Положення про фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Додаток 2: Заявка на участь у фестивалі «Аристократична Україна».

Контактна особа від оргкомітету фестивалю:

Світлана Хоменко, тел.+38(068)867-02-50;

email: events.radozamok@gmail.com.

З метою широкого інформування населення області щодо проведення вищезазначеного заходу просимо сприяти в оприлюдненні надісланого інформаційного матеріалу на офіційних веб-сайтах РДА.

Коментарі та разміщення посилань блоковані.

Коментарі закриті.

rss facebook
Top
rda                     rada