This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Тріумфальний виступ

Тріумфальний виступ

Врожаїться-вруниться талантами рідна лубенська земля. Значна частина обдарованих дітей розвиває свої здібності у творчих формуваннях районного будинку культури. Одним з колективів, знаних  далеко за межами ріднокраю, є зразкова аматорська циркова студія «Маска». Учасники цього формування успішно презентують наш лубенський край не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Днями колектив блискуче виступив на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий прибій», що відбувся у невеличкому курортному містечку Кітен на березі Чорного моря Болгарії. Наші талановиті земляки мали прекрасну можливість у міжнародному форматі прозвітувати про свої успіхи на творчій ниві. І виступ цей видався тріумфальним – 5 перших місць і Гран-прі. А ще студія «Маска» встановила рекорд  «Найтриваліший фестивальний марафон», і він занесений до Національного реєстру рекордів.

Творчі змагання успішно  поєднувались з чудовим відпочинком у Парк-отелі «Разом», на красивому, осяяному сонячною позолотою Чорному морі. У юних лубенців з’явилися друзі з багатьох країн світу. Всіх об’єднало бажання не воювати, а дружити і радіти життю, не дивлячись на мову чи культуру, на соціальну чи релігійну приналежність.

Отож, учасники «Маски» переможно позмагалися, чудово відпочили та оздоровилися, отримали величезне задоволення від спілкування  і щасливі повернулися додому.

Вітаємо «Маску» з черговим блискучим виступом! Вдячність Наталії Нестерук – керівнику студії – за натхненну працю, за віддане служіння дітям, за чуйність і милосердя. Подяка батькам, які беруть активну участь у житті колективу, у створенні атмосфери радості і добра для своїх дітей. Так тримати!

Не зупинятися на досягнутому, вірити в успіх і наступна перемога не за горами!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...