Домой / Новини / Тріумфальний виступ

Тріумфальний виступ

Врожаїться-вруниться талантами рідна лубенська земля. Значна частина обдарованих дітей розвиває свої здібності у творчих формуваннях районного будинку культури. Одним з колективів, знаних  далеко за межами ріднокраю, є зразкова аматорська циркова студія «Маска». Учасники цього формування успішно презентують наш лубенський край не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Днями колектив блискуче виступив на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий прибій», що відбувся у невеличкому курортному містечку Кітен на березі Чорного моря Болгарії. Наші талановиті земляки мали прекрасну можливість у міжнародному форматі прозвітувати про свої успіхи на творчій ниві. І виступ цей видався тріумфальним – 5 перших місць і Гран-прі. А ще студія «Маска» встановила рекорд  «Найтриваліший фестивальний марафон», і він занесений до Національного реєстру рекордів.

Творчі змагання успішно  поєднувались з чудовим відпочинком у Парк-отелі «Разом», на красивому, осяяному сонячною позолотою Чорному морі. У юних лубенців з’явилися друзі з багатьох країн світу. Всіх об’єднало бажання не воювати, а дружити і радіти життю, не дивлячись на мову чи культуру, на соціальну чи релігійну приналежність.

Отож, учасники «Маски» переможно позмагалися, чудово відпочили та оздоровилися, отримали величезне задоволення від спілкування  і щасливі повернулися додому.

Вітаємо «Маску» з черговим блискучим виступом! Вдячність Наталії Нестерук – керівнику студії – за натхненну працю, за віддане служіння дітям, за чуйність і милосердя. Подяка батькам, які беруть активну участь у житті колективу, у створенні атмосфери радості і добра для своїх дітей. Так тримати!

Не зупинятися на досягнутому, вірити в успіх і наступна перемога не за горами!

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...