Домой / Новини / Конституція – Основний Закон життя нашої Батьківщини

Конституція – Основний Закон життя нашої Батьківщини

Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. З нагоди відзначення чергової річниці Конституції України працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.В.Донченка підготували для юних читачів комплекс інформаційних заходів: виставка «Дітям про Основний Закон України», вибірковий перегляд статей Конституції, патріотична абетка «Моя держава Україна» та експрес – хвилинка «Цікаві факти про Конституцію України».
Юні відвідувачі та бібліотекарі виготовили колективний колаж «З Днем Конституції», який включав декілька рубрик: «День Конституції в різних країнах», «Найдивніші Конституції світу», «Конституція Незалежної України» тощо. У дитячих сердечках запалав вогник гордості за те, що вони- українці, творці нової історії своєї держави.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...