This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Конституція – Основний Закон життя нашої Батьківщини

Конституція – Основний Закон життя нашої Батьківщини

Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. З нагоди відзначення чергової річниці Конституції України працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.В.Донченка підготували для юних читачів комплекс інформаційних заходів: виставка «Дітям про Основний Закон України», вибірковий перегляд статей Конституції, патріотична абетка «Моя держава Україна» та експрес – хвилинка «Цікаві факти про Конституцію України».
Юні відвідувачі та бібліотекарі виготовили колективний колаж «З Днем Конституції», який включав декілька рубрик: «День Конституції в різних країнах», «Найдивніші Конституції світу», «Конституція Незалежної України» тощо. У дитячих сердечках запалав вогник гордості за те, що вони- українці, творці нової історії своєї держави.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...