This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Правдивий та досі актуальний

Правдивий та досі актуальний

В рамках Року німецької мови  в Україні  та 120-ї  річниці від дня народження класика світової літератури хх століття Еріха Марії Ремарка на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика оформлено книжкову поличку «Перечитуючи Ремарка». У німецькій літературі минулого сторіччя не було більш популярного письменника як Ремарк. Його любили і читали мільйони, а книги перекладені на 50 мов і видавалися надзвичайно великими для того часу тиражами. Ремарк – біограф свої епохи, активний гуманіст, борець, представник «нової генерації» літераторів, людина, яка наважилась сперечатися з війною. Він своїми творами доводив, що будь – яка війна – це катастрофа для людства, це ганьба цивілізації, це трагедія  і для переможених, і для переможців,а особливо для колишніх фронтовиків, так званого «втраченого покоління», котре так і не змогло адаптуватися до мирного часу.  

Романи письменника для наших мізків та душі, вони і важкі, і легкі одночасно,  змушують кожного замислитись та переглянути свої погляди на життя і смерть. А ще вони відкривають цікавий нам світ справжніх чоловіків, світ чарівних і впевнених жінок, світ справжньої чоловічої дружби і яскравого, як вогонь, і такого короткого кохання. Твори автора актуальні сьогодні, як ніколи. Сюжети романів співзвучні з подіями, які нині відбуваються на сході нашої держави, нагадують  нам про те, хто ми є і що з нами може зробити війна. Історія – вперта пані, вона знову і знову нас вчить, хто твій друг, а хто ворог. Шкода тільки, що за свої уроки вона вимагає таку високу плату.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...