Домой / Новини / У літню казку – до дитячої бібліотеки

У літню казку – до дитячої бібліотеки

Літо легко і лагідно пливе над землею. Чудове тепле літечко принесло свої дарунки: канікули, подорожі, ігри, а ще безліч спостережень і запитань, адже саме влітку є можливість прожити особливе маленьке життя, яке надовго зарядить енергією добра. Цікаво та змістовно проводять своє дозвілля у стінах районної бібліотеки для дітей імені О.В.Донченка вихованці літнього табору «Сонечко» ЗОШ №1 (загін «Метелики»). Про проведення та організацію екскурсії подбали працівники бібліотеки Тетяна Цявук і Людмила Горб та вихователі Ірина Пузиряка, Юлія Захарченко. 

 Діти не тільки дізналися багато цікавого про книгу і роботу бібліотеки, але й взяли активну участь у конкурсах та мандрівках. Залюбки подорожували казковим світом, книжковим королівством, країною дитячих журналів, брали участь у інтелектуальній естафеті, ділилися своїми фантазіями, показали вміння та ерудованість у іграх та змаганнях. Для маленьких грайликів бібліотекарі провели літературний ігроленд та поетичний нон – стоп. Всі учасники літнього рандеву проявили активнівсть, ерудованість, кмітливість. Весела ігротека (аукціон загадок, акторська майстерність, жартівливі задачки для кмітливих, ігри з кульками) подарувала малюкам безліч яскравих емоцій та позитиву.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...