This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / У літню казку – до дитячої бібліотеки

У літню казку – до дитячої бібліотеки

Літо легко і лагідно пливе над землею. Чудове тепле літечко принесло свої дарунки: канікули, подорожі, ігри, а ще безліч спостережень і запитань, адже саме влітку є можливість прожити особливе маленьке життя, яке надовго зарядить енергією добра. Цікаво та змістовно проводять своє дозвілля у стінах районної бібліотеки для дітей імені О.В.Донченка вихованці літнього табору «Сонечко» ЗОШ №1 (загін «Метелики»). Про проведення та організацію екскурсії подбали працівники бібліотеки Тетяна Цявук і Людмила Горб та вихователі Ірина Пузиряка, Юлія Захарченко. 

 Діти не тільки дізналися багато цікавого про книгу і роботу бібліотеки, але й взяли активну участь у конкурсах та мандрівках. Залюбки подорожували казковим світом, книжковим королівством, країною дитячих журналів, брали участь у інтелектуальній естафеті, ділилися своїми фантазіями, показали вміння та ерудованість у іграх та змаганнях. Для маленьких грайликів бібліотекарі провели літературний ігроленд та поетичний нон – стоп. Всі учасники літнього рандеву проявили активнівсть, ерудованість, кмітливість. Весела ігротека (аукціон загадок, акторська майстерність, жартівливі задачки для кмітливих, ігри з кульками) подарувала малюкам безліч яскравих емоцій та позитиву.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...