Колектив спортивного танцю «Ренесанс»

Учасники колективу спортивного танцю «Ренесанс» районного будинку культури (керівник Дмитро Лоховицький) представили глядачам цікаву концертну програму, яка стала своєрідним творчим звітом. Яскраві танцювальні композиції у виконанні різних вікових груп; відеофільм про виступи, перемоги юних артистів за рік; глибокі поетичні рядки, що звучали з вуст керівника колективу і ведучого програми Дмитра Лоховицького; конкурси, які мали на меті поглибити знання учасників мистецького свята про стилі танцю. І чудовий майстер-клас, проведений на сцені в ході заходу для усіх бажаючих. Раділи зустрічі з глядачами колеги по сцені – учасники зразкових аматорських колективів «Водограй» і «Аміра» (керівники Лариса Фесенко та Тетяна Дацій). Натхненно виступив «Альтаїр» Лубенської ЗОШ №3.
У ході дійства відчувалось, що колектив «Ренесанс» — це велика дружна сім’я зі своїми законами добра, поваги, підтримки, щирості. Батьки дітей – могутня сила, міцний фундамент, на якому тримається чудовий палац дитинства і творчості їх доньок і синів. І велика роль у цьому керівника «Ренесансу» Дмитра Лоховицького – одержимого, ініціативного, креативного.
Творчий звіт став свого роду фіналом активної творчої діяльності «Ренесансу» за рік. Попереду – старт у наступний творчий період. І віриться, що колектив «Ренесанс» візьме його без фальстарту, що яскраві виступи, мистецькі перемоги на концертах, фестивалях стануть незмінними супутниками життя юних артистів. А глядачі, як завжди, з нетерпінням чекатимуть виходу на сцену ренессанців – залюблених у творчість, у красу, у життя.

Коментарі та разміщення посилань блоковані.

Коментарі закриті.

rss facebook
Top
rda                     rada