This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Олегу Приймачову вручено подяку райдержадміністрації

Олегу Приймачову вручено подяку райдержадміністрації

Коли ми чуємо історію чийогось успіху, то часто думаємо, що людина, яка його досягла, володіє  особливим секретом. Своїм рецептом успіху з дітьми – глядачами та учасниками фестивалю дошкільної творчості ділився заслужений майстер спорту, дворазовий чемпіон світу з тайського боксу і просто цікава та неординарна людина Олег Приймачов. Як всі вже добре знають, народився та виріс спортсмен на Лубенщині, у Засуллі. Діти із захопленням слухали розповідь свого кумира про початок його спортивного шляху, а спортом він почав цікавитися змалечку. Спочатку грав у футбол, а путівку в бойові мистецтва йому дав перший тренер Вадим Лютий, сьогодні – президент МГО «Євроклуб-Лубни». Чемпіон з вдячністю згадує часи, коли відвідував заняття з класичного боксу під його керівництвом. Пізніше він дещо змінив напрямок, займався кікбоксингом, і врешті зупинився на тайському боксі, проте бійцівський дух, вихований у юності, стає в пригоді й дотепер.

Олег Приймачов всіляко мотивував юне покоління до занять фізичною культурою, адже це – запорука міцного здоров’я і краси. Щоправда, навіть якби він не сказав і слова про необхідність рухливого способу життя, його приклад був красномовніший за будь-які напуття. За високі досягнення у спорті, самовідданість та волю до перемоги, за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за гідне представлення Лубенщини на міжнародній спортивній арені та за популяризацію спорту серед  дітей та молоді Олегу Приймачову було вручено подяку райдержадміністрації.  За високий професіоналізм у підготовці спортивних кадрів, за достойне виховання підростаючого покоління, за активну життєву позицію, за популяризацію спорту і пропаганду здорового способу життя серед школярів Лубенщини подяку отримав також Вадим Лютий. Нагороди вручила голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, яка висловила щиру вдячність та захоплення силою духу чемпіона, його досягненнями.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...