This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Родинне свято в бібліотеці

Родинне свято в бібліотеці

25 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї, який щорічно відзначається 15 травня, в Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика відбулася конкурсно-розважальна програма «Тато, мама, я – дружна ми сім’я». На заході були присутні всі, хто переконаний у тому, що сім’я – це наша пристань, фортеця, яка захищає від негараздів та дає нові сили в житті. Ведучі бібліотекар Лариса Гончарук та учениця 9-В класу ЗОШ №1 Руслана Чичикало підготували та провели  для учасників святкової програми ряд цікавих конкурсів.

Члени сімей-учасників залюбки поділилися своїми родинними традиціями й секретами сімейного щастя. Також присутні мали змогу переглянути відеопрезентації кількох родин-учасниць заходу. Психолог Юлія Пода розповіла батькам та дітям про роль сімейних цінностей та провела тестування. Конкурсну програму прикрасили творчі номери дітей: запальний танок «Джайв» Едуарда Сербу й Софії Мягких та пісенне попурі на синтезаторі у виконанні Едуардра Сербу. Кожна сім’я по-різному виявила свої таланти, тому всі родини-учасниці були нагороджені почесними титулами в різних номінаціях: «Найдружніша родина», «Найбільша родина», «Найталановитіша родина», «Найвеселіша родина», «Найспортивніша родина» та отримали подарунки від бібліотеки. Свято доповнив «солодкий стіл» для малечі. Та найголовніше, що сім’ї , які відвідують бібліотеку, ще міцніше здружилися на цьому заході й отримали позитивні емоції.

Бібліотекар  Лубенської центральної районної бібліотеки  Лариса Гончарук

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...