Домой / Новини / Родинне свято в бібліотеці

Родинне свято в бібліотеці

25 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї, який щорічно відзначається 15 травня, в Лубенській центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика відбулася конкурсно-розважальна програма «Тато, мама, я – дружна ми сім’я». На заході були присутні всі, хто переконаний у тому, що сім’я – це наша пристань, фортеця, яка захищає від негараздів та дає нові сили в житті. Ведучі бібліотекар Лариса Гончарук та учениця 9-В класу ЗОШ №1 Руслана Чичикало підготували та провели  для учасників святкової програми ряд цікавих конкурсів.

Члени сімей-учасників залюбки поділилися своїми родинними традиціями й секретами сімейного щастя. Також присутні мали змогу переглянути відеопрезентації кількох родин-учасниць заходу. Психолог Юлія Пода розповіла батькам та дітям про роль сімейних цінностей та провела тестування. Конкурсну програму прикрасили творчі номери дітей: запальний танок «Джайв» Едуарда Сербу й Софії Мягких та пісенне попурі на синтезаторі у виконанні Едуардра Сербу. Кожна сім’я по-різному виявила свої таланти, тому всі родини-учасниці були нагороджені почесними титулами в різних номінаціях: «Найдружніша родина», «Найбільша родина», «Найталановитіша родина», «Найвеселіша родина», «Найспортивніша родина» та отримали подарунки від бібліотеки. Свято доповнив «солодкий стіл» для малечі. Та найголовніше, що сім’ї , які відвідують бібліотеку, ще міцніше здружилися на цьому заході й отримали позитивні емоції.

Бібліотекар  Лубенської центральної районної бібліотеки  Лариса Гончарук

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...