This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Жіночий вокальний ансамбль «Коліжанка»

Жіночий вокальний ансамбль «Коліжанка»

Одним із наймолодших творчих колективів району є жіночий вокальний ансамбль «Коліжанка», створений восени 2015 року при районному будинку культури. Наполегливо працюючи на репетиціях, набираючись досвіду під час виступу на районних заходах, обласних конкурсах, дівчата – а це 9 залюблених у мистецтво пісні  наших краянок – вирішили провести звітний концерт, подарувати глядачам яскравий зорепад пісень, що увійшли до репертуару колективу. Глядачі з насолодою слухали українські народні і авторські пісні про Україну, яка для кожного є началом усіх начал; про найдорожчу за усіх матусю; про кохання – один з найдорожчих скарбів кожного. Звучали вони у виконанні «Коліжанки»; солістів Марини Суханової,  Тетяни Лисенко, Ірини Ліхачової. Запам’яталася пісня «Сім’я» у виконанні переселенки із зони проведення АТО Аліни Скорик; виступ учасниці Х-Фактору і проекту «Народна зірка» Мояль Олени; вокальних дуетів, тріо. Гармонійно вплелися у вінок мистецького дійства композиції зразкових аматорських танцювальних колективів «Перлина» та «Аміра». Глядачі активно підтримували виступи своїх земляків, нагороджуючи їх дружніми аплодисментами. «Ансамбль «Коліжанка» активно заявляє про себе. У репертуарі немає пісень випадкових. Все, про що співають дівчата, бентежить душу; відчувається професійність незмінного керівника колективу Ірини Ліхачової. Тож молодому творчому формуванню цікавого майбутнього, сповненого підкорення нових мистецьких вершин, яскравих виступів, блискучих перемог», – відзначила у своєму виступі начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

І віриться, що так воно і буде,  ансамбль «Коліжанка» стане розкішною гілкою могутнього пісенного дерева в яскравому саду лубенської самодіяльної творчості.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...