This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Медики Лубенського центру первинної медико-санітарної допомоги з комп’ютером на Ти.

Медики Лубенського центру первинної медико-санітарної допомоги з комп’ютером на Ти.

Сьомий рік у центральній районній бібліотеці  імені Володимира Малика на базі відділу діють безкоштовні курси навчання комп’ютерній грамотності людей різних категорій. Цими днями в рамках соціального партнерства завершилися заняття для груп, до складу яких увійшли працівники комунального міського центру первинної медико-санітарної допомоги, з придбання базових навичок роботи на ПК та  в Інтернеті. Варто зазначити, що бібліотека бере активну участь у житті громади. Її працівники намагаються створити умови та сприяти всебічному розвитку людей, надають допомогу щодо формування та розвитку навичок використання новітніх технологій, насамперед, інформаційних та комунікаційних. На курсах навчання комп’ютерної грамотності медпрацівники мали можливість довідатися, як працювати з комп’ютером, отримати доступ до сучасних технологій, оволоділи практичними уміннями і навичками щодо створення електронної поштової скриньки, здійснювали пошук в мережі Google.

По завершенню навчання студенти отримали сертифікати, які підтверджують, що вони успішно пройшли навчальний курс і здобули базові навички роботи з комп’ютером.

У подальшому для них є можливість щоденної безкоштовної роботи з ПК в бібліотеці.

Організатори курсів отримали задоволення від того, що допомогли медиками оволодіти сучасними інформаційними технологіями.

 

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...