This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Роде наш красний».

«Роде наш красний».

13 травня у смт.Шишаки відбувся обласний традиційний конкурс сімейних та родинних колективів «Роде наш красний». Кожного року самодіяльні артисти закладів культури району беруть у ньому участь і виступають досить успішно. А цьогорічні виступи наших земляків, за оцінками журі і глядачів, були не просто вдалими, а вражаючими. Сімейне тріо Новооріхівського будинку культури у складі Геннадія, Катерини та Олександра Васильченко; Аніко і Гігото Мікнадзе, Матвій та Єгор Леоненко (районний будинок культури) продемонстрували високий рівень виконавської майстерності у вокальному та цирковому жанрах, що стало результатом систематичної  та наполегливої  праці під час репетицій.

Підбиваючи підсумки огляду-конкурсу, голова журі директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов відзначив високий рівень підготовки сімейних колективів району і під гучні аплодисменти глядачів вручив дипломи І ступеня Геннадію, Катерині та Олександру Васильченко, Аніко та Гігото Мікнадзе, Матвію та Єгору Леоненко.

Розділяємо радість успіху. Щиро вітаємо. Так тримати!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...