Домой / Новини / Пам’ять вічно жива
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пам’ять вічно жива

Друга світова війна – наймасштабніша в історії людства. У її вогнище було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі. Народи світу дружно повстали проти фашистських загарбників і перемогли ворога, адже боролися заради волі й незалежності – захищали свої родини, свої домівки, свою землю, свої країни. 8 травня працівники районної бібліотеки для дітей імені О.В.Донченка та абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика провели ряд заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні.

В стінах бібліотеки звучала поетично – пісенна акварель «І слово і пісню дарую тобі». Дорослим читачам і дітям було запропоновано коло запитань на тему «Факти Другої світової» та перегляд документальних фільмів «Чорна піхота».  Перегорнули також і літературну сторінку «Шляхами болю і перемоги».

Для старшого покоління працівники абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика запропонували переглянути книжкову поличку «І пам’ять про війну нам книга воскресить». А у читальній залі дитячої бібліотеки відбулася презентація книжкової виставки «Хай вічно горить вогонь пам’яті!»

Відвідувачі бібліотеки мали змогу доторкнутися до подій тих далеких років, а юне покоління опановувало велику науку —  любити рідну землю, свій народ, його героїчне минуле, рости щирими українцями, справжніми патріотами.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...