This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Зустріч з легендою українського кіно Раїсою Недашківською

Зустріч з легендою українського кіно Раїсою Недашківською

Чарівний  місяць буяння природи, яскравості барв, справжнього тепла подарував лубенцям незабутню зустріч з народною артисткою України, актрисою театру і кіно, кавалером ордена княгині Ольги Раїсою  Недашківською.  На гостину до  районної бібліотеки імені Володимира Малика Раїса Степанівна завітала разом з нашою землячкою –  поетесою, журналісткою Ніною Шаварською  та  скрипалем  Олександром Шевченком. На лубенській землі гостей щиро привітала начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Людмила Пазенко.

Горда та мудра , як давньоруська княгиня, надзвичайно щира і відкрита, як справжня українка, Раїса Степанівна розповідала про свої незабутні ролі, про зустрічі з видатними кінорежисерами  та артистами, про  творчі  поїздки до зони АТО. У творчій палітрі артистки чимало яскравих фарб і неймовірних образів,  серед яких Мавка та Катерина Білокур. Літа спливають, а врода Раїси Степанівни не в’яне, а енергія вражає. Її життя насичене  справами : вона записується на радіо і телебаченні,  допомагає творчим людям  та багато сил і часу присвячує громадській роботі.

Лубенці, які сповна заповнили читальну залу книгозбірні,  мали змогу  насолодитися талантом  великої артистки та прослухати в її виконанні  твори Лесі Українки —  легенду «Щастя»  та уривок з поеми «Лісова пісня», переглянути уривки з кінострічок . Неповторну атмосферу заходу створили чудові українські пісні , які співав  увесь зал під акомпанемент скрипаля Олександра Шевченка.

Зустріч із  надзвичайно талановитою  Жінкою залишила незабутні враження в серцях представників різних поколінь лубенців , які доторкнулися  до життєдайного  джерела таланту Раїси Степанівни Недашківської. А тому щира вдячність депутату Полтавської обласної ради, регіональному директору ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василеві Стасовському за фінансову допомогу в організації дивовижного дійства.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...