This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Навчання комп’ютерній грамотності продовжується

Навчання комп’ютерній грамотності продовжується

Лубенська центральна книгозбірня імені Володимира Малика продовжує підтверджувати статус соціального закладу для місцевої громади. Сьогодні, коли в Україні набирає  обертів медична реформа, фаховість медиків — це запорука успіху в охороні здоров’я. У майбутньому уся медична документація буде електронною, а записатися на візит до лікаря можна буде онлайн. Тому перед працівниками медичних установ гостро стало питання – освоїти роботу з персональним комп’ютером. Цьогоріч наша бібліотека на основі соціального партнерства і запропонувала їм надати безкоштовно допомогу в освоєнні роботи з комп’ютером.

У відділі інформаційного сервісу активно продовжуються навчання з основ комп’ютерної грамотності для медичних працівників амбулаторій №2 та №3 Лубенської дитячої поліклініки. Бібліотекарі відділу Оксана Ходоровська та Віталіна Курильчук допомагають медичним працівникам швидко оволодіти базовими знаннями комп’ютерної грамотності, отримати найсуттєвіші навички роботи з комп’ютером та навчитися працювати в мережі Інтернет.  Медпрацівники старанно оволодівають знаннями, бо розуміють, що комп’ютеризація в медицині – це новий рівень взаємовідносин між лікарем і пацієнтом.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...