This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Та в пам’яті людей вічно житиме подвиг героїв…

Та в пам’яті людей вічно житиме подвиг героїв…

Не кращі часи переживає наша рідна Україна. Відстоюючи суверенітет держави, на Сході країни гинуть кращі сини і доньки своєї Вітчизни. Увічненню їх подвигу, подвигу учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні присвячений твір Бориса Гуменюка «Блокпост», глибинно і вражаюче представлений заслуженою артисткою України Наталією Іванченко, артистами Полтавської обласної філармонії на сцені районного будинку культури. Кожне слово, кожна пісня, мелодія, кадр бентежили душу глядачів, які  сповна заповнили глядацький зал. Їх серця билися частіше, сльози бриніли на очах  від усвідомлення того, що все побачене  і почуте відбувається у нашій країні. Стогне від болю, рідна земля, захлинається від горя, посивіла мати, чайкою квилить згорьована дружина, крається від болю серце осиротілих дітей…

На жаль, таке сьогодення. Але віриться, що вистоїть наш мужній народ у двобої з ненаситним ворогом, відстоє незалежність держави, відбудує зруйновані міста і села. Жадане сонце миру і свободи зійде над рідною землею, осінить все довкола, покличе до праці, творчості, дерзання. «Та в пам’яті людей вічно житиме подвиг героїв, які душу й тіло поклали за нашу свободу, продемонстрували усьому світові велич і могуть українського духу», – відзначила  у своєму слові начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко. Вона щиро подякувала  артистам Полтавської обласної філармонії за захід, який нікого не залишив байдужим, який долучив кожного його учасника до могутнього джерела патріотизму, мужності, героїзму і нескореності славного козацького роду.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...